whatsapp
Genç Odası Dizaynı

Modern Genç Odaları

Günümüz gençlerinin en vazgeçilmezi tekil veya en sevdiği arkadaşları ile keyifli vakit geçirebilecekleri kendi tarzlarını yansıtan konforlu sevdiği karakterlerden oluşan genç odaları yani onların yaşam alanlarıdır. Günlerinin oldukça büyük bir kısmını odalarında kitap okuyarak,ders çalışarak , akıllı telefonlarıyla ilgilenerek veya güzellik cilt bakımı kendileri ile meşgul olacakları konulara yoğunlaşarak benzeri uğraşlar bularak kendilerine göre verimli ebeveynlere göre verimsiz  geçirmektedirler.


Genç odası seçimini çocuklar kesinlikle kendileri yapmak isteyeceklerdir bu bağlamda ailelere de biraz iş düşüyor kesinlikle onların fikirlerine saygı duymalı ve dizaynı ona göre yapmalısınız keyifle dizayn ettikleri odaları onların en önemli yaşam alanları bunu unutmayınız.Odanın duvarlarının renginden halısına, halısından çalışma masası tasarımına kadar gençler karar vermeli.Sonuçta en başta da söylediğimiz gibi gençler günün büyük bir kısmını odalarında geçiriyorlar.

Ve bu nedenle de mutlu bir gün sürdürebilmeleri için kendi seçtikleri tasarımlar ile  tarzlarını yansıtan bir odada olmalıdırlar.Gençler için uygun bir çok yeni çıkan mobilya modelleri mevcuttur. Odalarını döşerken elbetteki yaratıcı mobilyalar gençlerin çok daha fazla ilgisini çeker.Örneğin ; Genç Odasında Ahşap Estetiği Firmamıza ait olan tasarımlar genellikle genç yatak odası takımı ahşap malzeme ağırlıklı mobilyalardan oluşuyor.


Genç odalarında genellikle modern tasarımlar tercih ediliyor. Trend bir imaj sağlamak için de çoğu zaman renkli eşyalar kullanılarak farklı kombinler ile meç ediliyor Ancak doğal ahşap malzeme kullanarak da modern bir genç odası yapabilmeniz de mümkün Cafcaflı görünüm bazen yaratıcılık yerine kolaycılığa sebep oluyor.

Daha Geniş Ve Modern Yukarıda resmini gördüğünüz modelimizde Son derece modern tasarımlı genç yatak odası takımında tüm ihtiyaçlarınız düşünülmüş. Standart ebatlardan daha büyük olan yatağı gayet konforlu. Giysi dolabının geniş olması kadar estetik görünümü de unutulmamış. Tüm dolaplarda kendini belli eden natural kulp detayı kullanılmış. Çalışma masasından ek dolaplara dek neredeyse eksiği yok fazlası var, muazzam bir tasarım diyebiliriz.

Genç odaları için bir o kadar fazla tercih edilen karyola çeşidi de demir bir diğer deyişle pirinç karyola dır. Gençler için hem modern bir görünüm sağlar. Hemde rahat etmelerine yardımcı olur. Demir karyolanın görünüşü güzeldir ancak konfor seviyesi diğerlerine nazaran oldukça düşüktür. Bunun yanı sıra şık görüntüsü evet ancak depolama alanı sunmayışı açısından pek tavsiye edilmez. Günümüz gençlerinin en vazgeçilmezi tekil veya en sevdiği arkadaşları ile keyifli vakit geçirebilecekleri kendi tarzlarını yansıtan konforlu sevdiği karakterlerden oluşan odalarıdır.

İlgili Ürünler: (3)