whatsapp
Genç Odaları

Setay Mobilya | Genç Odaları

Mağazamızda öğle saatleriydi  Anne, baba ve 11 yaşında kızları ile mağazadan içeri girdiler. Mutlu bir aile tablosu çiziyorlardı , Sevinçli bir aile oldukları her hallerinden belliydi diyebiliriz. Yüzlerde hafif gülümseme, karar vermişlik duygusu dışa vurmuştur. Girişte durarak " Biz genç odası satın alacağız model ve fiyatlarınız hakkında bilgi verir misiniz ? diye sordular.

Her daim ihtiyaca yönelik satış gerçekleştiren Firmamız onları dinlemeye koyulur;  Artık tanışma zamanı. O enerji paylaşılır. Anlatılır Genç odası Modelleri,  Genç Odası renk çeşitleri fiyatları bu prensese uygunluğu gibi .....

Ancak! Anne, baba hala pozitif.  Mutlular, ancak konuşmazlar. Hafif baş eğme ile kızlarına bakarlar ve o enerji dolu kız, ışık saçan gözleri ile şunu söyler. genç odaları modelleri hakkında benimle konuşacaksınız der gibidir, çok etkilenirim. Hem hüzün, hem de duygu.

Düşünmüş, tasarlamış, planlamış hayalinde karar vermiştir bu genç. Hayır demeyi bilen, sorgulayan, herkesi dinleyen, fakat aklına uyanı tercih eden bir Genç Odası taliplisi bir kız. Bir uzman olarak hayranlığım şurada başladı. Ayağı yere basan istekler, mantıklı detaylar istiyordu ve kararlıydı. Mükemmel.

Bir Setay Genç Odası sahibi oldu. 3 senedir kullanıyor. Mutlu olduğuna eminim. Ben de çok mutluyum, gurur duydum. Ne istediğini bilen, isteği doğrultusunda insanlardan bilgi toplayan bir genç.


Bu olay bitti şimdi gelelim bana.

Birincisi bu olaydan sonra konuşurken anneye ve babaya değil artık çocuklara bakar oldum. Ne güzel bir gençliğin geldiğini gördüm.

Bu genç kızımız bana bir şeyi tekrar hatırlattı. Bende bir bireyim. Yaşım 11, bende artık haklara sahibim.

Ama işin birde hüzün kısmı vardı. Ben yaş olarak ilerlediğimi de anladım. Tatlı bir duygu.

Enerji dolu kızımız şu anda Setay Genç Odası kullanıyor ve geleceğe hazırlanıyor. Ne mutlu bize, anneye, babaya. Bir Genç Odası konuşmak, bir Genç Odası Modelleri seçmek güzel bir anı bıraktı bende.Bayılıyorum yeni nesile.